Στον αγώνα της Ντεπορτίβο Ρόκα (πορτοκαλί φανέλες) με την Σιπολέτι (πράσινες εμφανίσεις), είδαμε σκηνές που θα μπορούσαν εύκολα να ανήκουν στο UFC.
Δευτέρα 20 Οκτωβρίου 2014
ΝΙΚΗΣΕ Ο ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΥΜΗΣ
Ο Γυμναστικός Σύλλογος Κύμης έκανε πρεμιέρα στις εντός έδρας αναμετρήσεις του στην Β΄Εθνική με εντυπωσιακό τρόπο. Επικράτησε με χαρακτηριστική άνεση της Κ.Αγια Παρασκευή με σκορ 96-82 και διπλασίασε τις νίκες του σε ισάριθμες αγωνιστικές, παίζοντας κατά διαστήματα πολύ καλό μπάσκετ. Επόμενος αντίπαλος του ο Φιλαθλητικός, την Κυριακή 26 Οκτωβρίου στο κλειστό του Ζωγράφου.
Το σημερινό ματς με αντίπαλο την Αγία Παρασκευή ήταν ιδιαιτέρως σημαντικό για τον ΓΣ Κύμης, καθώς όλοι στην ομάδα ήθελαν να ξεκινήσουν τις εντός έδρας αγωνιστικές υποχρεώσεις με νίκη. Το ότι το ροζ φύλλο αγώνα συνοδεύτηκε με εξαιρετική εμφάνιση θα βοηθήσει σίγουρα στην συνέχεια του πρωταθλήματος, αφού με αυτόν τον τρόπο οι παίκτες γεμίζουν με αυτοπεποίθηση. Επιπλέον, πρέπει να σταθούμε στην δυναμική και ενθουσιώδη παρουσία των φιλάθλων της ομάδας της Κύμης, με το κλειστό γυμναστήριο «Νίκος Μαρίνος» να είναι για μια ακόμα φορά ασφυκτικά γεμάτο.
Κυριακή 19 Οκτωβρίου 2014
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 2 - 1 ΑΓΩΝΑΣ ΦΩΤΟ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ Λαμπρου - Περιβολαρης - Γκατσος
ΚΟΚΚΙΝΕΣ 71 Κουρουπης
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚ. Γκογκος - Μεταξας Γ. - Αγγελατος - Μεταξας ( 63 Σκριβανος ) - Τσολακος - Καρο - Τσαβρας - Αλντο ( 88 Παπαδοπουλος ) - Μαστροκωστας - Δασκος ( 85 Τσακουλης ) - Παπαδεδες
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ Ντελεκος - Χασανδρας - Γκρινιαρης - Κουρουπης - Σταυρου - Καλοχωριδης - Καραντακης ( 72 Καραπετσος ) - Σαρρης - Κατσικας - Βαρτζης ( 68 Τσαλας ) - Χασανδρας ( 88 Ραζος )
ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
A' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 5 - 3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚ. - ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 2 - 1
ΛΗΛΑΣ - ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 1 - 0
ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ 0 - 1
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 1 - 1
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΒΟΥΤΑΣ - ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ 1 - 4
ΣΚΕΠΑΣΤΗ - ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ 1 - 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΑΕΚ Ν ΠΥΡΓΟΥ 4 - 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΓ ΑΝΝΑΣ 2 - 3
ΕΡΜΗΛΙΟΣ - ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 1 - 2
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ - ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 2 - 7
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ - ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1 - 4
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΗΣ 0 - 0
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ 1 - 2
A.Ε. ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ - ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 0 - 2
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 1 - 0
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ - ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2 - 3
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ - ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ 3 - 6
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ 3 - 0
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ - ΑΟ ΚΑΜΑΡΙΩΝ 3 - 0 αα
ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ - ΦΟΙΝΙΞ ΨΑΧΝΩΝ 0 - 2
ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ-ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ 0 - 1
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ - ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ 0 - 3
ΑΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 4 - 0
ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ - ΑΟ "ΚΕΡΑΣΙΑΣ" ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 7 - 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ - ΣΠΑΘΑΡΙ/ΚΑΛΥΒΙΑ 3 - 0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ - ΣΤΑΥΡΟΣ 1 - 2
ΑΟ ΣΤΡΟΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ 2 - 2
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ 2 - 1
ΠΑΜΕ ΓΗΠΕΔΟ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
19-10-14 | 16:00 | ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ - ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | Μακρυκάπας | - |
19-10-14 | 16:00 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΥΣ Σ.Φ.Χ. - ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ | Δημ. Στ. Χαλκίδας | - |
19-10-14 | 16:00 | ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | Βασιλικού | - |
19-10-14 | 16:00 | ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ | Ιστιαίας | - |
19-10-14 | 16:00 | ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | Αυλωναρίου | - |
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
19-10-14 | 16:00 | ΒΟΥΤΑΣ - ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ | Αιδηψού | - |
19-10-14 | 16:00 | ΣΚΕΠΑΣΤΗ - ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | Σκεπαστής | - |
19-10-14 | 16:00 | ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ | Βασιλικών | - |
19-10-14 | 16:00 | ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ | Λίμνης | - |
19-10-14 | 16:00 | ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ | Δροσιάς | - |
19-10-14 | 16:00 | ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ - ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ | Αλεξάνδρου | - |
19-10-14 | 16:00 | ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ - ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Καλαμακίδη | - |
19-10-14 | 16:00 | ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΗΣ | Πάρκο Λαού | - |
19-10-14 | 16:00 | ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ | Νεοχωρίου | - |
19-10-14 | 16:00 | ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | Αγ. Νικολάου | - |
19-10-14 | 16:00 | ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | Ζαράκων | - |
19-10-14 | 16:00 | ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ - ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | Δύστου | - |
19-10-14 | 16:00 | ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ | Καρύστου | - |
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
19-10-14 | 11:30 | ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ - ΕΛΛΗΝΙΚΑ | Αρτεμησίου | - |
19-10-14 | 11:30 | ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ - ΑΟ ΚΑΜΑΡΙΩΝ | Αιδηψού | - |
19-10-14 | 12:00 | ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ - ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ | Νέου Πύργου | - |
19-10-14 | 12:00 | ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΠΑΘΑΡΙΟΥ-ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Γιάλτρων | - |
19-10-14 | 11:30 | ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ - ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ | Πάρκο Λαού | - |
19-10-14 | 12:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | Καλαμακίδη | - |
19-10-14 | 12:00 | ΣΤΡΟΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ | Στροφυλλιάς | - |
19-10-14 | 12:00 | ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ | Πάλιουρα | - |
Σάββατο 18 Οκτωβρίου 2014
ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Α Κατηγορία
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ - ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ 4 - 1
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 1 - 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ -ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 0 - 1
Β Κατηγόρία
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΠΑΔΩΝ 4 - 1
ΑΟ ΩΡΕΩΝ - ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 1 - 2
ΑΝΑΓΕΝ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ - ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 1 - 0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 4 - 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ 1 - 0
ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 0 - 1
ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ 0 - 1
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ 0 - 0
Γ Κατηγορια
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΡΟΒΙΩΝ 6 - 0
ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ -ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ 0 - 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0 - 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚ - ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ 0 - 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚ - ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ 0 - 2
ΕΡΑΠΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ 1 - 0
ΑΟ Ν ΑΡΤΑΚΗΣ - ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ 4 - 1 Ο ΑΓΩΝΑΣ - ΦΩΤΟ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ Παπαποστολου - Περιβολαρης - Τσιφλακος
ΚΟΚΚΙΝΕΣ 53 Μαυρικος ( Σκυρος )
ΑΟ Ν ΑΡΤΑΚΗΣ Ευαγγελινος - Χασανλαρι - Ντουκα - Μαστροκωστας - Παπαδοπουλος - Καραλης - Γκεκας ( 69 Χρυσος ) - Καραχαλιος - Χρονης - Μακαντασης - Δεληγιωργης
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ Γιαλος - Κυριακοπουλος - Χιωτης - Μαυρικος - Ξανθουλης - Δαλακριδης - Τσελεμπης - Τραχανας ( 42 Μανωλακης ) - Μανωλακης - Στεφανου - Χατζηανδρεου
Πανελλήνιοι αγώνες κανόε καγιάκ στην Χαλκίδα
Ο Ναυτικός Όμιλος Χαλκίδας και το Kayak Greece 2014 διοργανώνουν πανελλήνιους διασυλλογικούς αγώνες κανόε καγιάκ στη Χαλκίδατην Κυριακή 19 Οκτωβρίου καθώς και παράλληλες δράσεις στον Ευβοϊκό!
ΌΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ ΘΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΚΟΥΠΙ στο πιο ιδανικό σημείο για το άθλημα μας, την Χαλκίδα!!!
Αθλητές από όλοι την Ελλάδα θα συμμετάσχουν στους Πανελλήνιους διασυλλογικούς αγώνες που διοργανώνονται
από το Ναυτικό όμιλο Χαλκίδας και το Kayak Greece στην παραλία Χαλκίδας,στο Κρηπίδωμα από τις 13:00- 18:00.
Επίσης στη Χαλκίδα θα διεξαχθεί και μια πρωτότυπη σκυταλοδρομία με kayak!!!!
Θα είναι ένα αγώνισμα που θα γίνει για πρώτη φορά στην Ελλάδα και θα καθηλώσει τους πάντες!!!
ΠΑΜΕ ΓΗΠΕΔΟ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
18-10-14 | 13:00 | ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ - ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ | Αρτάκης | - |
18-10-14 | 16:00 | ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ | Καστέλλας | - |
18-10-14 | 16:00 | ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ - ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | Ερέτριας | - |
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
18-10-14 | 16:00 | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΠΑΔΩΝ | Ιστιαίας | - |
18-10-14 | 16:00 | ΑΟ ΩΡΕΩΝ - ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ | Νέου Πύργου | - |
18-10-14 | 16:00 | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ - ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | Μαντουδίου | - |
18-10-14 | 16:00 | ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | Μακρυκάπας | - |
18-10-14 | 16:00 | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ | Βατώντα | - |
18-10-14 | 16:00 | ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ "Ο ΑΠΟΛΛΩΝ" - ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ | Βαθέος Αυλίδας | - |
18-10-14 | 16:00 | ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ | Αυλωναρίου | - |
18-10-14 | 16:00 | ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ | Γυμνού | - |
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
18-10-14 | 16:00 | ΑΟ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ - ΠΑΣ ΕΡΜΗΣ ΡΟΒΙΩΝ | Γουβών | - |
18-10-14 | 16:00 | ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | Αγ. Γεωργίου Λιχάδας | - |
18-10-14 | 16:00 | ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | Πάρκο Λαού | - |
Παρασκευή 17 Οκτωβρίου 2014
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 3 - 0 ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ
Σε υγιεινό περίπατο μετέτρεψε η Παναχαϊκή το ντέρμπι (θεωρητικά) με τον Ηρακλή Ψαχνών, με αποτέλεσμα να μπει με το... δεξί στον Νότιο όμιλο της Β' Εθνικής μετά το ρεπό της πρεμιέρας.
Οι Πατρινοί όντας ανώτεροι, σε όλους τους τομείς, από τους αντιπάλους τους, έφτασαν εύκολα στο τελικό 3-0, στο Παμπελοποννησιακό Στάδιο, σε ένα ματς ωστόσο που διεξήχθη μεταξύ... συγγενών και φίλων αφού ο κόσμος στις εξέδρες ήταν ελάχιστος. Οι ποδοσφαιριστές του Δημήτρη Σπανού, πάντως, δεν πτοήθηκαν απ' αυτό το γεγονός και παίζοντας ωραίο και στρωτό ποδόσφαιρο κυριάρχησαν απέναντι στον Ευβοιώτη Ηρακλή, ο οποίος βέβαια πρέπει να σημειώσουμε πως δικαιολογημένα φωνάζει για την φάση του πέναλτι, απ' όπου έρχεται το 2-0, αφού το μαρκάρισμα έχει γίνει πάνω στην γραμμή άρα μιλάμε για φάουλ.
ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ ΣΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Σε ρινγκ μετετράπη το γήπεδο σε αγώνα χαμηλής κατηγορίας στην Αργεντινή, με σκηνές που ξεπερνούν την φαντασία σας
ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
18-10-14 | 13:00 | ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ - ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ | Αρτάκης | ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠ. | ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝ. - ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ. |
18-10-14 | 16:00 | ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ | Καστέλλας | ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡ. | ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. - ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗΣ Γ. |
18-10-14 | 16:00 | ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ - ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | Ερέτριας | ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. | ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. - ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΑΝΔΡ. |
19-10-14 | 16:00 | ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ - ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | Μακρυκάπας | ΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡ. | ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜ. - ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ. |
19-10-14 | 16:00 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΥΣ Σ.Φ.Χ. - ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ | Δημ. Στ. Χαλκίδας | ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡ. | ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝ. - ΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ. |
19-10-14 | 16:00 | ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | Βασιλικού | ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΙΩΑΝ. | ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣ. - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. |
19-10-14 | 16:00 | ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ | Ιστιαίας | ΣΕΓΚΟΣ ΓΕΩΡ. | ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚ. - ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚ. |
19-10-14 | 16:00 | ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | Αυλωναρίου | ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. | ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ. - ΤΣΙΦΛΑΚΟΥ ΒΑΣ |
Εγγραφή σε:
Αναρτήσεις (Atom)